osiągnięcia 2006 r.

ZAWODY MŁODZIEŻOWE

W dniu 21.05.2006r. na zbiorniku w Mostkach koło Suchedniowa odbyły się XIII Okręgowe Zawody dla Młodzieży do lat 16. Drużyna Koła Lin Jędrzejów wystartowała w składzie: Słoma Bartłomiej, Siemieniec Karol, Czajor Adrian. Przy bardzo silnym wietrze i zaciętej walce drużyna naszego koła zajęła II miejsce w Okręgu kieleckim na 20 startujących. A oto wyniki poszczególnych zawodników Słoma Bartłomiej kat. do lat 12 2 miejsce Siemieniec Karol kat. do lat 14 7 miejsce Czajor Adrian kat. do lat 16 2 miejsce Były to już drugie tak udane zawody naszej drużyny. W roku 2005 zajęła miejsce III.

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU

SPINNINGOWY MISTRZ OKRĘGU Z JĘDRZEJOWA

W dniu 11 czerwca 2006r. na zbiorniku Chańcza rozegrane zostały Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Kieleckiego PZW.
Łącznie w zawodach wzięło udział 16 2-osobowych drużyn. Zawody zostały przygotowane przez Koło z Ostrowca i Zarząd Okręgu i były rozegrane w dwóch 4- godzinnych turach. Zawodnicy z każdej drużyny startowali przemiennie jedną turę z łodzi, a drugą z brzegu. Możemy poszczycić się dużym sukcesem.

Zawodnik naszego Koła Lin Jędrzejów Dewerenda Krystian został Spinningowym Mistrzem Okręgu Kieleckiego i będzie reprezentował Okręg na Spinningowych Mistrzostwach Polski. Natomiast drużyna naszego Koła w składzie Dewerenda Krystian i Koczajewski Oskar zdobyła V-ce Mistrzostwo Okręgu Kieleckiego. Druga drużyna w składzie Piasecki Zbigniew i Ksel Mariusz zajęła VI miejsce.

KOŁO LIN w JĘDRZEJOWIE NAJLEPSZA DRUŻYNA

Eliminacje Zawodów Rejonowych Okręgu PZW Kielce w tym roku zorganizowało i było gospodarzem koło PZW w Jędrzejowie.
Dnia 10.09 zbiornik w Chorzewie był miejscem zaciętej rywalizacji 3 pięcioosobowych drużyn Drużyna naszego Koła PZW LIN Jędrzejów wystartowała w następującym składzie seniorzy : Równicki Jarosław , Czajor Mirosław , Tutaj Wojciech juniorzy : Owczarek Sebastian oraz Czajor Adrian i z zajęła I miejsce w zawodach wygrywając puchar przechodni oraz awans do Finałów Rejonów . Było to 11 zwycięstwo naszej drużyny w tych zawodach.